Bemo Grup Hakkında

2000'de başlayan

Yolculuğumuzun Kısa Hikayesi

Ankara'dan, Özenle, Sevgiyle...

Şirket ortaklarımızın oftalmoloji alanındaki serüvenleri 1988 yılında başlamış olup, sahadan edindikleri tüm tecrübeler ile yurt dışı deneyimleri, bugün Bemo Grup bünyesindeki markaların yurt içinde en iyi şekilde yönetilmesindeki en önemli faktördür.

Sektörde yer alan tüm bileşenler; öncelikle göz hekimlerimizin, hastanelerimizin, idarelerin, üreticilerimizin ve bizimle birlikte çalışan yerel firmaların beklentilerini, ne istediklerini ve nasıl yapmamız gerektiğini en iyi biz biliyoruz. Ahlakla, vicdanla ve samimiyetle tüm sektör bileşenlerine en iyi hizmeti sunarken, ülkemiz ile diğer ülkeler arasında köprü kurmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye’nin kalbi Ankara’dan, tüm ülkeye bizzat yada bayilerimiz aracılığı ile hizmet etmekteyiz. Başkent Ankara hala sıcak, hala samimi ve hala ülkemizin geleceği için en iyi şekilde çalışmaktadır.

0Yılı

aşkın tecrübe

Markalarımız

Bemo Grup’un yurt dışı temsilcilik ağının yanı sıra, 2017 yılında kurmuş olduğu MABEL markasıyla oftalmik göz muayene üniti, oftalmik masaları, hess perdesi ve göz ameliyat masası gibi ürünlerin üretimine başlamıştır.

Ulusal ve uluslararası arenada, pozisyonumuza üretici kimliğini de ekleyerek MABEL markası ile devam ediyoruz. 2017’den bugüne kadar Avrupa ülkeleri, Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Afrika ülkelerine ihracat yapmaktan gurur duyuyoruz. Tüm zorluklara rağmen, ülkemiz adına atmış olduğumuz bu adımın bir sonraki girişimcilere örnek olması sorumluluğunu üstleniyoruz.

0

Marka

0

Ürün

Bemo Grup Ekibine Katıl

Bemo Grup ailesi olarak yeteneklerin ekip çalışmasına inanıyoruz. Günümüzün sağlık teknolojisinin üç noktasına doğru yolculuğumuzda bizlere eşlik etmek isteyenlerin en büyük destekçisiyiz!

CV'ni Gönder